6
Čvc

PRO-AM turnaj vyhrál tým Daria van Driela

Letošní PRO-AM turnaje na challengích pořádaných Relmostem ovládají holandští profíci. V květnu na „Kuňce“ zvítězil tým Reiniera Saxtona a při premiéře na Zbraslavi v generálce na Prague Golf Challenge vyhrál Darius van Driel, aktuální holandská dvojka. Jeho flight doslova rozstřílel hřiště, když čtveřice dohromady posbírala 40 ran pod par. Trojici tvořila Jana Cibulková, Nguyen Thang a Tomáš Kudera.

Na druhém místě skončil tým aktuálně druhého hráče Challenge Tour Angličana Aarona Raie, nedávného účastníka US Open. Se svými parťáky Danem Rajnochem, Karlem Miškovským a Michalem Vlčkem zahráli -35. Stejné číslo přinesl třetí tým v čele s Johanem Edforsem, trojnásobným vítězem na European Tour. Hrál společně s Igorem Vidou, Sebastianem Vidou a Davidem Rojkem. O pořadí na druhém a třetím rozhodl lepší výsledek na druhé devítce.

Vloženou soutěž Nearest to pin vyhrál Václav Brejla. Od hole in one na 8. jamce ho dělilo 121 centimetrů. Získal tak golfový zájezd od GPA.

Foto: Ota Mrákota/RELMOST

Vítězný tým. Zleva: José Maria Zamora (European Challenge Tour), hráči Tomáš Kudera, Darius van Driel, Nguyen Thang, Jana Cibulková, Petr Dědek (RELMOST), Roman Vlasák (NEXT REALITY), Tomáš Kleiner (NEXT REALITY)

Třetí místo. Druhý zleva Johan Edfors, dále Sebastian Vida, David Rojko, Igor Vida.

Druhé místo. Třetí zleva Michal Vlček, dále Aaron Rai, Karel Miškovský, Daniel Rajnoch.

Druhý zleva vítěz Nearest to the pin Václav Brejla.

Seve Benson